background

Naujienos

Verbų rišimo subtilybės direkcijoje2018-03-22

Verbų rišimo subtilybės direkcijoje

Kovo 21 d. Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos pastate nosis kuteno įvairių augalų kvapai. Sertifikuota tradicinių amatų meistrė Janina Norkūnienė su savimi atsivežė daugybę įvairiausių augalų, kuriuos naudoja verbų rišimui. Susirinkę smalsuoliai turėjo galimybę ne tik pasižiūrėti kaip amatininkė mikliai bei profesionaliai riša verbas, bet ir patys išbandyti savo jėgas, susipažinti su šio amato subtilybėmis. Renginio dalyviai nepraleidę galimybės pasidaryti verbą galės netik papuošti ja savo šventinį stalą, bet ir džiaugtis naujai pramoktu amatu.

Kol pirmame Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos aukšte buvo rišamos verbos, antrajame žolininkė Giedrė Radzevičiūtė pasakojo apie įvairiausių augalų maistingąsias savybes, kaip žinoti ir nuo ko gali padėti augalai susirgus. Arbatų degustacija, kurios metu net ir įnoringiausias galėjo atrasti kažką naujo, paliko visus sužavėtus.

Labai dėkojame Janinai Norkūnienei už nuostabų užsiėmimą. O su žolininke, kas nespėjote atvykti, galėsite dar galėsite susitikti. Ji Jūsų lauks ir kovo 22-23 dienomis, nuo 18:00 val. direkcijoje, kurioje vyks margučių marginimo vašku (kovo 22 d.) ir juostų pynimo (kovo 23 d.) užsiėmimai.

Nepraleiskite galimybės prisiliesti prie senųjų amatų!


RENGINIO AKIMIRKOS

Atgal

Naujienų archyvas