background

Naujienos

Šį šeštadienį susitikime Verkių parko ornitologiniame take2016-11-30

Šį šeštadienį susitikime Verkių parko ornitologiniame take
Gruodžio 3 dieną, šeštadienį 11 val. Lietuvos ornitologų draugija, Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija bei Vilniaus miesto savivaldybė kviečia aplankyti Verkių parką. 
Kartu su Lietuvos ornitologų draugijos darbuotoju Gediminu Petkumi sutiksime ir pažinsime žiemojančius paukščius ir pasivaikščiosime ornitologiniu taku. 
Lietuvos ornitologų draugija kartu su Vilniaus miesto savivaldybe vykdydama projektą „Ornitologiniai takai ir paukščiams, ir vilniečiams“ įrengė ornitologinį taką, kurio lankomus objektus: dreves, lesyklą, inkilų medį, įvairioms paukščių rūšims skirtus inkilus (19) ir kt. bus galima pamatyti einant specialiu maršrutu. Apie visus šiuos objektus, sutiktus žygio metu, išsamiau papasakos G.Petkus. 
Šeštadienį žygio dalyviams pristatysime ir išmaniųjų įrenginių technologijoms (telefonams, planšetiniams kompiuteriams) skirtą žemėlapį (reikės aktyvuoti internetą ir GPS), kurio pagalba galėsime sekti savo buvimo vietą ornitologiniame take ir matyti ne tik specialius su paukščiais susijusius objektus bei jų aprašymus, bet taip pat ir Verkių parko istorinius, kultūrinius objektus. 
Jūsų lauksime gruodžio 3 d. 11 val. Žaliųjų Ežerų g. 53. (Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija). 

Šiltai apsirenkite ekskursija vyks lauke. Trukmė apie 1,5 valandos.

Lauksime visų ir didelių ir mažų!

Atgal

Naujienų archyvas