background

Naujienos

Saulė ir vėjas lydėjo dalyvius iki finišo2018-04-23

Saulė ir vėjas lydėjo dalyvius iki finišo

Balandžio 21 d. Verkių regioninis parkas atgijo ne tik nuo paukščių balsų, bet ir nuo žmonių klegesio bei vaikų šypsenų. Į Walmark „Ėjimo varžybas“ susirinko apie 6000 įvairaus amžiaus dalyvių iš skirtingų Lietuvos kampelių – juk smagu šeštadienį su visa šeima pasivaikščioti po vaizdingas Verkių regioninio parko vietoves. Jauniausiam varžybų dalyviui – 2 mėnesiai, o vyriausiam – per 80 metų. Buvo siūloma pasirinkti vieną iš keturių trasų, kurios matuojamos žingsniais (pvz., ilgiausia trasa – 15000 žingsnių, t.y. 10,5 km). Laukdami starto pradžios vaikai turėjo galimybę laimėti puikius prizus, kuriuos dalino Vilniaus m. pirmojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, o jiems talkino policijos rėmėjai bei jaunieji policijos rėmėjai (JPR).

-        Kodėl nusprendėte dalyvauti šiose ėjimo varžybose? –paklausėme dalyvių.

-        Tai puiki proga pasivaikščioti gamtoje. Kasdien dirbame su kompiuteriu, nuo sėdimo darbo pavargsta nugara, todėl ir stengiamės kuo daugiau judėti, vaikščioti. Net žingsnius skaičiuojančius laikrodžius nusipirkome.

-        Mums patinka su vaikais būti gamtoje, sportuoti. Atvykome iš Kauno. Jau antrus metus dalyvaujame šiose varžybose.

-        Dalyvauju penktą kartą. Intensyviai sportuoju, todėl nepraleidau progos su šeima ir draugais atvykti į šią sporto šventę. Buvimas gamtoje ramina, stiprina organizmą.

-        Atvažiavome iš Kaišiadorių su visa klase. Prieš startą suspėjome pabūti įdomioje ekskursijoje po Verkių dvaro sodybą. Norėjome suderinti kultūrinį švietimą ir drauge išvyką į gamtą.

       Walmark„Ėjimo varžybų“ dalyviai sugrįžo besišypsantys ir kupini naujų įspūdžių. Eidami vaizdingu maršrutu jie turėjo puikią progą pažinti gamtos objektus ir įdomias  vietas. Saulė ir vėjas lydėjo dalyvius iki finišo,kur jie buvo apdovanoti rankų darbo medaliais. Vienoje medalio pusėje –skiauterėtojo tritono atvaizdas (varliagyvis įrašytas į Raudonąją knygą). Tai lyg priminimas kiekvienam iš mūsų – gamta labai graži, bet trapi ir pažeidžiama.


DAUGIAU RENGINIO NUOTRAUKŲ


Atgal

Naujienų archyvas