background

Naujienos

Pūčkorių „Meilės sodas“2018-06-08

Pūčkorių „Meilės sodas“

Pavilnių regioniniame parke esantis Pūčkorių sodas atjaunėjo – gegužės 19 d. buvo pasodinta 60 obelaičių! „Meilės sodo“ idėja priklauso Aurelijai Beliakaitei, vestuvinių suknelių dizainerei. „Norėjosi sukurti kažką daugiau, nei vestuvinė suknelė, – dalinosi mintimis Aurelija. – Palikti palikimą šeimoms, kad jos puoselėtų šeimos tradicijas, vertybes. Obelis – tai lyg tvirtos šeimos simbolis.“ Už sukurtą vestuvinę suknelę – pasodinta obelėlė. Ši puiki idėja tiesiogine prasme įsišaknijo Pūčkorių sode. Atrodo, kad šalia senojo sodo žaliuojanti pieva ne vienerius metus kantriai laukė, kol joje sužaliuos „Meilės sodas“.

Aurelija Beliakaitė ir jos bičiuliai, Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos darbuotojai, kraštiečių renginio Pūčkorių sode dalyviai savanoriškai ir entuziastingai kasė duobes, rinko akmenis, nešė juodžemį, sodino jaunąsias obelaites. Štai prabėgo mėnesis, ir birželio pradžioje viena obelaitė jau davė pirmajį „derlių“ – užderėjo rausvašonis obuoliukas!

„Meilės sodo“ idėjai pritarė ir padėjo įgyvendinti Aurelijos Beliakaitės bičiuliai, architektas Vytenis Jakštas, Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija, UAB „Adolitos mediena“.

Lai auga ir duoda derlių jaunasis Pūčkorių „Meilės sodas“ – tvirtos šeimos simbolis.

Akimirkos iš Pūčkorių „Meilės sodo“ sodinimo.


Atgal

Naujienų archyvas