background

Naujienos

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo DAROM talka Pavilnių regioniniame parke2017-04-25

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo DAROM talka Pavilnių regioniniame parke
Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) teisėjai ir darbuotojai balandžio 20 d. dalyvavo gamtos švarinimo akcijoje – tvarkė Vilnios prieigas Pavilnių regioninio parko teritorijoje.
Talkos dalyvius pasitikusi Verkių ir Pavilnių regioninių parkų direkcijos vadovė Jolanta Radžiūnienė pirmiausia pristatė didžiausias ruošiamos tvarkyti teritorijos ekologines problemas, papasakojo, su kokiais sunkumais direkcija susiduria kiekvienais metais pasitikdama pavasarį. Po šio susitikimo LVAT teisėjai ir darbuotojai sutvarkė Pavilnių regioninio parko teritoriją Vilnios upės prieigose, šalia Belmonto gatvės.
Anot akcijoje dalyvavusio laikinai LVAT pirmininko pareigas einančio Imanto Jarukaičio, visi privalome puoselėti ir švarinti gamtą, aplinką, kurioje gyvename, leidžiame laisvalaikį. „Tvarkydami upių pakrantes, rinkdami poilsiautojų paliktas šiukšles, ne tik prisidedame prie gražesnės aplinkos kūrimo, bet ir skatiname aplinkinius atsigręžti į tai, kas svarbiausia – natūralią gamtą, jos grožio išsaugojimą. Kasmet didėjantis gamtos švarinimo akcijoje dalyvaujančių žmonių skaičius rodo, kad žmonėms rūpi, kokioje aplinkoje gyvename. Džiugu, kad šiame renginyje dalyvavo nemaža dalis mūsų teismo teisėjų ir darbuotojų“ – teigė Irmantas Jarukaitis.
Talkos dalyviai, surinkę keliasdešimt maišų įvairių šiukšlių, radę automobilių detalių, senų televizorių ir net pamestos avalynės, džiaugėsi, kad dar viena Vilniaus žalioji zona tapo švaresnė ir patrauklesnė aktyviam laisvalaikiui gamtoje.
Informacijos šaltinis - http://www.lvat.lt
Daugiau akimirkų iš talkos galerijoje.

Atgal

Naujienų archyvas