background

Naujienos

Ieškome piešėjų norinčių kartu grąžinti regioninių parkų aplinką2017-05-04

Ieškome piešėjų norinčių kartu grąžinti regioninių parkų aplinką

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija ieško graffiti, menininkų, kūrybingų ar tiesiog iniciatyvos pilnų žmonių socialinei akcijai.
Pavilnių ir Verkių regioninių parkų teritorijoje yra ne vienas pilkas, plikas ir vaizdo nepuošiantis ūkinis pastatas, kuriuos norėtume papuošti, tuo pačiu papuošiant ir pagrąžinant aplinką. Vienas jų – prie Pūčkorių pažintinio tako esantis vandenvietės pastatas. Norime matyti ne mūro sienas, o medžius, gėles, gyvūnus, žmones, kalnus, o gal dvaro gyvenimus vaizdus. Bendrai tariant - visa kas susiję su parku, vietovių istorija ar gamta.
Mums reikia jūsų idėjų, iniciatyvos ir laiko, o mes Jums prižadame suteikti „plotą“ kūrybai, priemones idėjų įgyvendinimui, apdovanoti dideliu AČIŪ ir suvenyrais su direkcijos simbolika. Piešiniui atlikti gali būti naudojama jūsų mėgstama technika, svarbu kad būtų gražu ir ilgaamžiška.
Susisiekite su mumis, jei turite viziją dėl minėto pastato ir norite bendradarbiauti grąžinant teritorijas (ateityje piešime ir kitus pastatus). Idėjas, vizijas ir konkrečias piešimo datas derinsime su kūrėjais. 
Žinutes siųskite el. paštu pranciskus.maigys@pavilniai-verkiai.lt arba išsakykite mintis telefonu 8-5 272 99 03.  Kuo greičiau sulauksime Jūsų laiškų tuo greičiau galėsime džiaugtis rezultatais:)

Pavilnio bendruomenės iniciatyva

Pavyzdys iš interneto

Pavyzdys iš interneto

Atgal

Naujienų archyvas