background

Naujienos

Gegužinė Pūčkoriuose2018-05-14

Gegužinė Pūčkoriuose

Gerbiami visų Lietuvos regionų ir kraštų atstovai, senbuviai ir sostinės svečiai, maloniai kviečiame į GEGUŽINĘ 2018 Pūčkorių sode, gegužės 19 d., 11.00 – 14.00 val. (šeštadienį).

Pūčkorių sode vyksiančioje Lietuvos šimtmečio gegužinėje bus pasodintos vardinės obelaitės Lietuvai nusipelniusioms asmenybėms atminti ir pagerbti bei reikšmingiems Lietuvai įvykiams paminėti. Privačių rėmėjų dovanotas obelaites sodins jaunavedžiai, Vilniaus kraštiečių draugijų, folkloro ansamblių ir kitų institucijų nariai. Inventoriumi pasirūpins Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija.

Nuo 12.30 val. renginio meninėje dalyje skambės literatūriniai ir tarmiški skaitymai (poezija, proza, anekdotai, istorijos). Tarp rimtesnių kalbų – muzikiniai intarpai: dainos, muzika, šokiai ir žaidimai. Labai kviečiame atvykti su vaikais ir vaikaičiais, kelių hektarų sode vietos užteks visiems. Labai laukiame Vilniaus kraštiečių ir jų bičiulių, aplankysime, apdainuosime anksčiau kraštiečių pasodintas obelaites. Svečių laukia ir staigmenos.

Maloniai prašome dalyvauti šventėje. Savo buvimu ir savanoriškomis pastangomis susikursime gražią akimirką, vertą prisiminimų ir tradicijos tąsos. Bus galimybė pasirašyti Lietuvos šimtmečio GEGUŽINĖS 2018 Pūčkorių sode palinkėjimų knygoje. Neužmirškite foto ir video priemonių bei dažų su pieštukais įamžinti pamatytus vaizdus ir akimirkas.

Jei planuojate dalyvauti meninėje dalyje suskaitymais, dainomis ir muzikiniais intarpais, būtinai susisiekite su Virginiju Jociu (paderinsime programą ir jos trukmę).

Kultūrinės dalies koordinatorius Virginijus Jocys

(8 68655083; el. p. virginijusjocys.etno@gmail.com)


Atgal

Naujienų archyvas